Uitbouw: vergunningen in Amsterdam

Amsterdam, soort werk “Uitbouw”: Mapenzo heeft 2.740 vergunningen en aanvragen, waarvan 249 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Vind nieuwe projecten vóór uw concurrenten.

2.740vergunningen in totaal
249nieuw in 30 dagen
1.186verleend
1.356aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Andere soorten werk: Amsterdam

← Amsterdam

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Amsterdam?

Mapenzo heeft 2.740 registraties in Amsterdam: 1.186 verleend of in uitvoering en 1.356 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 249 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Amsterdam?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Amsterdam op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart