Ramen en deuren: vergunningen in Amsterdam

Amsterdam, soort werk “Ramen en deuren”: Mapenzo heeft 2.398 vergunningen en aanvragen, waarvan 217 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Vind nieuwe projecten vóór uw concurrenten.

2.398vergunningen in totaal
217nieuw in 30 dagen
1.111verleend
1.142aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026Ramen en deurenOldenallerGeweigerd
14-10-2026Ramen en deurenVan EeghenstraatVerleend
14-10-2026Ramen en deurenZaanstraatAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenReinier ClaeszenstraatVerleend
14-10-2026Ramen en deuren–Aangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenVan EeghenstraatVerleend
14-10-2026Ramen en deurenRustenburgerstraatVerleend
14-10-2026Ramen en deurenKinderdijkstraatVerleend
14-10-2026Ramen en deurenVan der BoechorststraatAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenRustenburgerstraatVerleend

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Andere soorten werk: Amsterdam

← Amsterdam

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Amsterdam?

Mapenzo heeft 2.398 registraties in Amsterdam: 1.111 verleend of in uitvoering en 1.142 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 217 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Amsterdam?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Amsterdam op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart