Zie het voordat het gebouwd wordt.
Vind aanvragen en verleende bouwvergunningen in seconden – in bulk en precies waar je wilt. Kies op de kaart of zoek op locatie en krijg direct een lijst.
Voor aannemers, ontwikkelaars, fabrikanten, leveranciers, architecten en investeerders – iedereen die wil weten waar en wat er gebouwd wordt.
Abonnementen vanaf 20 €/maand. De pas van 20 € geeft 8 uur toegang tot alle landen, energieprojecten en datacenters.
Landen
- Estland116.479
- Finland185.691
- Letland92.397
- Litouwen142.806
- Polen224.031
- Nederland359.646
- Frankrijk168.287
- Ierland106.473
- Verenigd Koninkrijk259.096
- Verenigde Staten216.904
- Canada53.353
Veelgestelde vragen
Wat is Mapenzo?
Mapenzo verzamelt aanvragen en verleende bouwvergunningen uit officiële openbare registers op één kaart en in één lijst. Filter op locatie, gebouwtype, status en datum en ontvang meldingen.
Welke landen dekt Mapenzo?
Estland (116.479), Finland (185.691), Letland (92.397), Litouwen (142.806), Polen (224.031), Nederland (359.646), Frankrijk (168.287), Ierland (106.473), Verenigd Koninkrijk (259.096), Verenigde Staten (216.904), Canada (53.353). Energieprojecten zijn beschikbaar voor: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Nederland, Ierland, Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten. Nog niet voor Finland, Frankrijk en Canada.
Waar komen de gegevens vandaan?
De gegevens van elk land komen uit het officiële openbare register of open-dataportaal van dat land. Bron en licentie staan op elke landpagina.
Wat kost Mapenzo?
Persoonlijke abonnementen vanaf 20 €/maand voor één land, teamabonnementen vanaf 89 €/maand (tot 7 gebruikers). De pas van 20 € is 8 uur geldig en bevat alles. Bij jaarlijkse betaling 2 maanden gratis.
Worden persoonsgegevens getoond?
Nee. Particulieren worden alleen als "particulier" getoond. Bedrijfsnamen zijn zichtbaar als het register ze publiceert.