Bouwvergunningen in Amsterdam

Mapenzo volgt 15.075 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Amsterdam, waarvan 1.371 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: daken. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

15.075vergunningen in totaal
1.371nieuw in 30 dagen
6.616verleend
7.542aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026DakenSarphatistraatAangevraagd
14-10-2026OverigBeethovenstraatAangevraagd
14-10-2026OverigSarphatiparkVerleend
14-10-2026GevelsKribbestraatVerleend
14-10-2026OverigBoeierspadGeweigerd
14-10-2026GevelsOldenallerGeweigerd
14-10-2026DakenWaldeck PyrmontlaanVerleend
14-10-2026GevelsVan Tuyll van SerooskerkenwegVerleend
14-10-2026OverigPresident KennedylaanAangevraagd
14-10-2026OverigCouhornerhoekAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
7.042
Daken
3.344
Uitbouw
2.740
Gevels
2.484
Ramen en deuren
2.398
Reclameborden
484
Klimaattechniek
364
Interieur
320
Zonnepanelen
171
Garages
122
Sloop
112
Elektra
39
Erfafscheidingen
10
Zwembaden
5
Loodgieterswerk
3

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Amsterdam?

Mapenzo heeft 15.075 registraties in Amsterdam: 6.616 verleend of in uitvoering en 7.542 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 1.371 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Amsterdam?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Amsterdam op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart