Daken: vergunningen in Amsterdam

Amsterdam, soort werk “Daken”: Mapenzo heeft 3.344 vergunningen en aanvragen, waarvan 318 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Vind nieuwe projecten vóór uw concurrenten.

3.344vergunningen in totaal
318nieuw in 30 dagen
1.431verleend
1.677aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026DakenSarphatistraatAangevraagd
14-10-2026DakenWaldeck PyrmontlaanVerleend
14-10-2026DakenVrolikstraatAangevraagd
14-10-2026DakenBentinckstraatVerleend
14-10-2026DakenVan der HoopstraatVerleend
14-10-2026DakenGaaspstraatAangevraagd
14-10-2026DakenVan BeuningenstraatVerleend
14-10-2026DakenHemsterhuisstraatAangevraagd
14-10-2026DakenEmanzanaAangevraagd
14-10-2026DakenRustenburgerstraatVerleend

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Andere soorten werk: Amsterdam

← Amsterdam

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Amsterdam?

Mapenzo heeft 3.344 registraties in Amsterdam: 1.431 verleend of in uitvoering en 1.677 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 318 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Amsterdam?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Amsterdam op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart