Gevels: vergunningen in Amsterdam

Amsterdam, soort werk “Gevels”: Mapenzo heeft 2.484 vergunningen en aanvragen, waarvan 218 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Vind nieuwe projecten vóór uw concurrenten.

2.484vergunningen in totaal
218nieuw in 30 dagen
1.108verleend
1.209aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026GevelsKribbestraatVerleend
14-10-2026GevelsOldenallerGeweigerd
14-10-2026GevelsVan Tuyll van SerooskerkenwegVerleend
14-10-2026GevelsReinier ClaeszenstraatVerleend
14-10-2026GevelsElegaststraatAangevraagd
14-10-2026GevelsRustenburgerstraatVerleend
14-10-2026GevelsChopinstraatAangevraagd
14-10-2026GevelsSarphatiparkAangevraagd
14-10-2026GevelsLauriergrachtAangevraagd
14-10-2026GevelsMiddenwegAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Andere soorten werk: Amsterdam

← Amsterdam

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Amsterdam?

Mapenzo heeft 2.484 registraties in Amsterdam: 1.108 verleend of in uitvoering en 1.209 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 218 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Amsterdam?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Amsterdam op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart