Bouwvergunningen in 's-Gravenhage

Mapenzo volgt 9.493 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in 's-Gravenhage, waarvan 814 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: ramen en deuren. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

9.493vergunningen in totaal
814nieuw in 30 dagen
3.165verleend
5.375aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026Ramen en deurenTheresiastraat AAangevraagd
14-10-2026GevelsKeizerstraatAangevraagd
14-10-2026GevelsSchuytstraat BAangevraagd
14-10-2026DakenKeizerstraat BGeweigerd
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026OverigTollensstraatAangevraagd
14-10-2026OverigWesteindeAangevraagd
14-10-2026DakenBezuidenhoutsewegVerleend
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026OverigVan AlkemadelaanAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Ramen en deuren
5.654
Overig
3.122
Daken
2.106
Uitbouw
2.086
Gevels
1.630
Reclameborden
374
Sloop
225
Zonnepanelen
224
Klimaattechniek
205
Garages
197
Interieur
131
Elektra
33
Zwembaden
23
Erfafscheidingen
23
Loodgieterswerk
8

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in 's-Gravenhage?

Mapenzo heeft 9.493 registraties in 's-Gravenhage: 3.165 verleend of in uitvoering en 5.375 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 814 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in 's-Gravenhage?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in 's-Gravenhage op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart