Ramen en deuren: vergunningen in 's-Gravenhage

's-Gravenhage, soort werk “Ramen en deuren”: Mapenzo heeft 5.654 vergunningen en aanvragen, waarvan 476 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Vind nieuwe projecten vóór uw concurrenten.

5.654vergunningen in totaal
476nieuw in 30 dagen
1.850verleend
3.192aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026Ramen en deurenTheresiastraat AAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenKeizerstraatAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenSchuytstraat BAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenKeizerstraat BGeweigerd
14-10-2026Ramen en deurenBezuidenhoutsewegVerleend
14-10-2026Ramen en deurenBrandtstraatAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenDe HeemstraatAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenDe GenestetlaanAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenHanenburglaanAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenSoesterbergstraatAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Andere soorten werk: 's-Gravenhage

← 's-Gravenhage

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in 's-Gravenhage?

Mapenzo heeft 5.654 registraties in 's-Gravenhage: 1.850 verleend of in uitvoering en 3.192 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 476 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in 's-Gravenhage?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in 's-Gravenhage op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart