Bouwvergunningen in Nijmegen

Mapenzo volgt 2.964 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Nijmegen, waarvan 223 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

2.964vergunningen in totaal
223nieuw in 30 dagen
1.052verleend
1.743aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026OverigCouwenbergstraatVerleend
14-10-2026OverigMarialaanVerleend
14-10-2026UitbouwSt. JacobslaanAangevraagd
14-10-2026OverigWitsenburgselaanAangevraagd
14-10-2026OverigBronsgeeststraatVerleend
14-10-2026OverigEnergiewegGeweigerd
13-10-2026OverigGroesbeeksedwarswegAangevraagd
13-10-2026ReclamebordenHertogstraatAangevraagd
13-10-2026OverigKeplerstraatVerleend
13-10-2026Overigvan SpaenstraatVerleend

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
2.230
Uitbouw
496
Reclameborden
182
Sloop
42
Ramen en deuren
9
Elektra
7
Daken
3
Interieur
1

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Nijmegen?

Mapenzo heeft 2.964 registraties in Nijmegen: 1.052 verleend of in uitvoering en 1.743 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 223 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Nijmegen?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Nijmegen op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart