Bouwvergunningen in Arnhem

Mapenzo volgt 2.958 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Arnhem, waarvan 227 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 9-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: daken. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

2.958vergunningen in totaal
227nieuw in 30 dagen
1.491verleend
1.464aanvragen in behandeling
9-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
9-10-2026OverigVelperwegVerleend
9-10-2026OverigBakenbergsewegVerleend
9-10-2026OverigHeerlenstraatVerleend
9-10-2026OverigKetelstraatVerleend
9-10-2026OverigBoulevard HeuvelinkVerleend
9-10-2026OverigVeerweg naar WestervoortVerleend
9-10-2026OverigOude VelperwegVerleend
9-10-2026OverigSteenstraatVerleend
9-10-2026OverigHulkesteinsewegVerleend
9-10-2026OverigHannesstraatjeVerleend

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
2.835
Daken
39
Uitbouw
33
Gevels
20
Interieur
17
Ramen en deuren
16
Sloop
8
Reclameborden
7
Garages
7
Zonnepanelen
4
Klimaattechniek
2
Erfafscheidingen
1
Loodgieterswerk
1
Elektra
1

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Arnhem?

Mapenzo heeft 2.958 registraties in Arnhem: 1.491 verleend of in uitvoering en 1.464 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 227 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Arnhem?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Arnhem op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart