Bouwvergunningen in Zwolle

Mapenzo volgt 2.457 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Zwolle, waarvan 167 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

2.457vergunningen in totaal
167nieuw in 30 dagen
1.056verleend
1.207aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026OverigKranenburgwegAangevraagd
14-10-2026OverigOude DeventerstraatwegIngetrokken
14-10-2026DakenVan MaanenwareAangevraagd
14-10-2026OverigCeintuurbaanVerleend
13-10-2026ReclamebordenBroerenstraatVerleend
13-10-2026UitbouwCampherbeeklaanAangevraagd
13-10-2026DakenBlokstraatAangevraagd
13-10-2026GevelsHoltinkstraatAangevraagd
13-10-2026ZonnepanelenKuyerhuislaanAangevraagd
12-10-2026DakenDillewegVerleend

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
1.202
Uitbouw
633
Daken
507
Gevels
369
Ramen en deuren
176
Reclameborden
170
Interieur
143
Garages
79
Zonnepanelen
23
Sloop
19
Klimaattechniek
18
Elektra
7
Zwembaden
3
Erfafscheidingen
3
Loodgieterswerk
1

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Zwolle?

Mapenzo heeft 2.457 registraties in Zwolle: 1.056 verleend of in uitvoering en 1.207 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 167 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Zwolle?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Zwolle op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart