Bouwvergunningen in Rotterdam

Mapenzo volgt 6.717 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Rotterdam, waarvan 582 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

6.717vergunningen in totaal
582nieuw in 30 dagen
2.679verleend
3.954aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026OverigHerman BavinckstraatAangevraagd
14-10-2026OverigVleugelvarenAangevraagd
14-10-2026InterieurWestersingelAangevraagd
14-10-2026OverigNieuwe CrooswijksewegAangevraagd
14-10-2026InterieurVlaardingwegAangevraagd
14-10-2026Ramen en deurenProvenierspleinAangevraagd
14-10-2026OverigBloklandGeweigerd
14-10-2026Ramen en deurenStan KentonstraatAangevraagd
14-10-2026OverigButaanwegIn behandeling
14-10-2026ReclamebordenSlingeAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
3.552
Uitbouw
1.285
Daken
1.276
Gevels
617
Ramen en deuren
494
Elektra
472
Interieur
253
Reclameborden
233
Garages
60
Sloop
43
Zonnepanelen
32
Klimaattechniek
27
Zwembaden
3
Loodgieterswerk
2
Erfafscheidingen
1

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Rotterdam?

Mapenzo heeft 6.717 registraties in Rotterdam: 2.679 verleend of in uitvoering en 3.954 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 582 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Rotterdam?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Rotterdam op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart