Bouwvergunningen in Haarlem

Mapenzo volgt 3.603 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Haarlem, waarvan 300 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

3.603vergunningen in totaal
300nieuw in 30 dagen
1.314verleend
2.184aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026Ramen en deurenHarmenjanswegVerleend
14-10-2026OverigOosterhoutlaanAangevraagd
14-10-2026UitbouwStuyvesantstraatAangevraagd
14-10-2026DakenDuitslandlaanAangevraagd
14-10-2026UitbouwWagenwegAangevraagd
14-10-2026ReclamebordenGedempte Oude GrachtAangevraagd
14-10-2026DakenJacobijnestraatVerleend
14-10-2026OverigKuiperswegAangevraagd
14-10-2026OverigKuiperswegAangevraagd
14-10-2026OverigSemmelweisstraatAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
1.514
Uitbouw
1.210
Daken
1.100
Gevels
433
Ramen en deuren
327
Interieur
187
Sloop
96
Zonnepanelen
75
Garages
60
Reclameborden
51
Klimaattechniek
24
Elektra
20
Loodgieterswerk
8
Erfafscheidingen
5
Zwembaden
2

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Haarlem?

Mapenzo heeft 3.603 registraties in Haarlem: 1.314 verleend of in uitvoering en 2.184 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 300 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Haarlem?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Haarlem op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart