Bouwvergunningen in Eindhoven

Mapenzo volgt 3.737 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Eindhoven, waarvan 333 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

3.737vergunningen in totaal
333nieuw in 30 dagen
1.384verleend
2.154aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026OverigGeleenhofAangevraagd
14-10-2026OverigHoogstraatAangevraagd
14-10-2026OverigSchelfhoutstraatAangevraagd
14-10-2026OverigSchelfhoutstraatAangevraagd
14-10-2026OverigHet EeuwselAangevraagd
14-10-2026OverigHertog Hendrik van BrabantpleinVerleend
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026DakenMinisterlaanAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
2.171
Uitbouw
793
Daken
602
Gevels
291
Interieur
267
Ramen en deuren
181
Garages
112
Reclameborden
100
Sloop
36
Klimaattechniek
24
Zwembaden
12
Erfafscheidingen
12
Zonnepanelen
12
Elektra
12
Loodgieterswerk
2

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Eindhoven?

Mapenzo heeft 3.737 registraties in Eindhoven: 1.384 verleend of in uitvoering en 2.154 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 333 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Eindhoven?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Eindhoven op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart