Bouwvergunningen in Ede

Mapenzo volgt 3.737 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Ede, waarvan 311 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

3.737vergunningen in totaal
311nieuw in 30 dagen
2.012verleend
1.450aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026OverigPoelwegVerleend
14-10-2026OverigMeikadeVerleend
14-10-2026DakenVan MiereveltstraatVerleend
14-10-2026OverigBurgemeester PrinslaanVerleend
14-10-2026OverigBarneveldsewegVerleend
14-10-2026OverigIrenelaanVerleend
14-10-2026OverigScharrenburgersteegVerleend
14-10-2026OverigHessenwegVerleend
14-10-2026OverigHillegondalaanVerleend
14-10-2026OverigHollewegVerleend

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
2.603
Uitbouw
577
Daken
337
Interieur
254
Sloop
163
Gevels
104
Garages
85
Ramen en deuren
71
Reclameborden
28
Elektra
25
Klimaattechniek
9
Zwembaden
4
Loodgieterswerk
4
Erfafscheidingen
3
Zonnepanelen
3

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Ede?

Mapenzo heeft 3.737 registraties in Ede: 2.012 verleend of in uitvoering en 1.450 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 311 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Ede?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Ede op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart