Bouwvergunningen in Breda

Mapenzo volgt 3.925 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Breda, waarvan 276 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

3.925vergunningen in totaal
276nieuw in 30 dagen
1.528verleend
2.341aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026UitbouwTeilingenstraatGeweigerd
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026Overigvan GoorstraatVerleend
14-10-2026OverigWilhelminastraatAangevraagd
14-10-2026Gevelsvan CoothpleinVerleend
14-10-2026DakenDielishoekVerleend
14-10-2026OverigTerheijdensewegAangevraagd
14-10-2026OverigFaseIn behandeling
14-10-2026OverigF. KellywegAangevraagd
14-10-2026DakenHertenhoekIn behandeling

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
2.147
Uitbouw
997
Daken
737
Gevels
298
Interieur
289
Ramen en deuren
198
Garages
99
Reclameborden
80
Sloop
21
Zonnepanelen
18
Elektra
15
Erfafscheidingen
13
Zwembaden
11
Klimaattechniek
10

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Breda?

Mapenzo heeft 3.925 registraties in Breda: 1.528 verleend of in uitvoering en 2.341 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 276 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Breda?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Breda op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart