Bouwvergunningen in Apeldoorn

Mapenzo volgt 2.788 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Apeldoorn, waarvan 271 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

2.788vergunningen in totaal
271nieuw in 30 dagen
1.157verleend
1.498aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026OverigSonatestraatGeweigerd
14-10-2026OverigLage BrinkVerleend
14-10-2026ZonnepanelenAardhuiswegGeweigerd
14-10-2026OverigGrote WoudhuisVerleend
14-10-2026Ramen en deurenDe Oude MolenVerleend
14-10-2026InterieurMolenstraatVerleend
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026SloopKraaienjagerswegVerleend
14-10-2026OverigJacob Teding van BerkhoutstraatAangevraagd
14-10-2026OverigAsselsestraatAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
1.915
Uitbouw
433
Daken
315
Gevels
103
Sloop
97
Ramen en deuren
72
Reclameborden
59
Zonnepanelen
41
Interieur
39
Garages
31
Elektra
13
Klimaattechniek
11
Erfafscheidingen
4

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Apeldoorn?

Mapenzo heeft 2.788 registraties in Apeldoorn: 1.157 verleend of in uitvoering en 1.498 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 271 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Apeldoorn?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Apeldoorn op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart