Bouwvergunningen in Amersfoort

Mapenzo volgt 5.150 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Amersfoort, waarvan 435 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

5.150vergunningen in totaal
435nieuw in 30 dagen
3.042verleend
1.903aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026OverigVermeerstraatVerleend
14-10-2026OverigMozartweg CVerleend
14-10-2026OverigDaltonstraatAangevraagd
14-10-2026OverigElegaststraatVerleend
14-10-2026OverigZandkreekVerleend
14-10-2026OverigLeusderwegVerleend
14-10-2026OverigGovert FlinckstraatVerleend
14-10-2026UitbouwTimorstraatAangevraagd
14-10-2026OverigAnton MauvestraatAangevraagd
14-10-2026OverigKoedijkerwegAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
3.616
Uitbouw
878
Daken
791
Gevels
301
Ramen en deuren
196
Klimaattechniek
109
Reclameborden
105
Interieur
56
Garages
45
Zonnepanelen
37
Sloop
30
Elektra
7
Erfafscheidingen
5
Zwembaden
1

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Amersfoort?

Mapenzo heeft 5.150 registraties in Amersfoort: 3.042 verleend of in uitvoering en 1.903 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 435 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Amersfoort?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Amersfoort op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart