Bouwvergunningen in Alkmaar

Mapenzo volgt 3.930 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Alkmaar, waarvan 312 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

3.930vergunningen in totaal
312nieuw in 30 dagen
1.541verleend
2.090aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026UitbouwNoordervaartAangevraagd
14-10-2026InterieurStationsweg AVerleend
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026Overig–Verleend
14-10-2026OverigPaul KrugerstraatVerleend
14-10-2026OverigKoelmalaanVerleend
14-10-2026OverigCosterstraatAangevraagd
14-10-2026OverigCosterstraatVerleend
14-10-2026OverigOudegrachtVerleend
14-10-2026OverigKapelsteegAangevraagd

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
2.807
Uitbouw
599
Daken
520
Gevels
257
Interieur
127
Ramen en deuren
107
Reclameborden
91
Garages
57
Sloop
33
Elektra
33
Zonnepanelen
22
Klimaattechniek
12
Zwembaden
10
Erfafscheidingen
7

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Alkmaar?

Mapenzo heeft 3.930 registraties in Alkmaar: 1.541 verleend of in uitvoering en 2.090 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 312 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Alkmaar?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Alkmaar op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart