Bouwvergunningen in Meierijstad

Mapenzo volgt 2.941 bouwvergunningen, meldingen en aanvragen in Meierijstad, waarvan 221 toegevoegd in de afgelopen 30 dagen. De laatste registratie was op 14-10-2026. Het meest voorkomende soort werk: uitbouw. De gegevens worden dagelijks bijgewerkt.

2.941vergunningen in totaal
221nieuw in 30 dagen
1.314verleend
1.447aanvragen in behandeling
14-10-2026laatste registratie
Bekijk op de kaartAlles 12 uur ontgrendelen voor € 5

Nieuwste vergunningen

DatumSoort werkStraatStatus
14-10-2026GevelsKraanmeerAangevraagd
14-10-2026OverigHoogstraatIn behandeling
14-10-2026OverigHoogstraatVerleend
14-10-2026Ramen en deurenDoornhoekIngetrokken
14-10-2026OverigDe AmertVerleend
14-10-2026Overig–Aangevraagd
14-10-2026OverigTolentijnstraatVerleend
14-10-2026Overig–Ingetrokken
14-10-2026Overig–In behandeling
14-10-2026OverigHesselereindIn behandeling

Exact adres, aanvrager, eigenaar en bedrag zijn zichtbaar op de Mapenzo-kaart.

Vergunningen per soort werk

Overig
2.215
Uitbouw
259
Interieur
252
Daken
127
Garages
57
Ramen en deuren
57
Gevels
47
Elektra
42
Reclameborden
26
Sloop
22
Zwembaden
11
Zonnepanelen
9
Klimaattechniek
2
Erfafscheidingen
2
Loodgieterswerk
1

Eén vergunning kan onder meerdere soorten werk vallen.

Laatste 12 maanden

111201020304050607080910

In de buurt

← Nederland

Veelgestelde vragen

Hoeveel bouwvergunningen zijn er in Meierijstad?

Mapenzo heeft 2.941 registraties in Meierijstad: 1.314 verleend of in uitvoering en 1.447 in behandeling. In de afgelopen 30 dagen zijn er 221 bijgekomen.

Hoe vind ik nieuwe vergunningen in Meierijstad?

De Mapenzo-kaart toont alle vergunningen in Meierijstad op één plek, te filteren op soort werk en datum.

Hoe actueel zijn de gegevens?

Mapenzo verzamelt dagelijks gegevens uit officiële bronnen. Nieuwe vergunningen staan op de kaart op de dag dat ze gepubliceerd worden.

Zie ik ook aanvragen voordat de vergunning is verleend?

Ja. Naast verleende vergunningen toont de kaart ook aanvragen en meldingen die nog in behandeling zijn, zodra die gepubliceerd worden.

Bekijk op de kaart